Contact

Ons voltallig bestuur van links naar rechts:
Guillaume, Maurice, Jos, Johan, Lieve, Veerle, Koen

Heb je een vraag over een van onze projecten? Wil je graag mee tuinieren, herstellen, naaien, of ons bestuursteam vervoegen? Heb je een geweldig idee of een constructieve opmerking?

Contacteer ons via facebook of via email:

Jos Ceyssens – Jos@vzwdetandem.be
Johan Symons – Johan@vzwdetandem.be
Koen Rijks- Koen@vzwdetandem.be
Lieve Pijkels – Lieve@vzwdetandem.be
Maurice Bruyninx – Maurice@vzwdetandem.be
Guillaume Meyers – Guillaume@vzwdetandem.be

 

Ons rekeningnummer: BE26 5230 8133 9629